طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت یکی از اساسی ترین نیازهای کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ برای ورود به دنیای کسب‌وکارهای اینترنتی است. برای طراحی سایت به‌صورت کلی دو روش بیشتر وجود ندارد که استفاده از هر یک از این موارد دارای مزیت‌ها و معایب خاص خودش است. روش اول استفاده از سایت‌های آماده و سایت سازهای رایگان و روش دوم طراحی و توسعه یک سایت از صفر تا صد آن است که در ادامه به بررسی این موارد خواهیم پرداخت.

طراحی سایت به روش ساده و ارزان

بررسی روش اول طراحی یک سایت یا همان استفاده از سایت‌های آماده و سایت سازها نشان‌دهنده این است که این روش نسبت به روش طراحی سایت تخصصی بسیار کم‌هزینه‌تر و سریع‌تر است. طبق تجربه تخصصی مجموعه ما استفاده از این روش ممکن است نهایتاً ۴ یا ۵ روز زمان ببرد که بارگذاری شده و بتوان از آن استفاده کرد. از لحاظ هزینه‌های اولیه و هزینه‌های نگهداری هم می‌توان گفت که این روش بسیار کم‌هزینه است.

نکته مهم و قابل‌توجه درباره روش اول این است که استفاده از نرم‌افزارهای مدیریت محتوا در راه‌اندازی این‌گونه سایت‌ها بسیار رایج و کاربردی است. کسب‌وکارهای کوچک و بزرگی که برای طراحی سایت ارزان اقدام می‌کنند به‌راحتی با استفاده از این روش می‌توانند سایت خود را مدیریت کنند. طراحی به روش تخصصی تفاوت بسیار زیادی با روش اول طراحی سایت دارد که در ادامه به بررسی آن موارد خواهیم پرداخت.

یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های این دو روش را می‌توان تفاوت در هزینه‌های اولیه و هزینه‌های نگهداری عنوان کرد. طراحی سایت ارزان بسیار کم‌هزینه است؛ اما طراحی سایت تخصصی بسته به نیاز مشتری و امکانات موجود در سایت می‌تواند قیمت‌هایی بسیار نجومی داشته باشد. البته باید در نظر داشت که استفاده از روش دوم در ادامه نقش مهمی در توسعه کسب‌وکار و رشد روزانه آن خواهد داشت که نمی‌توان از کنار آن به‌سادگی گذر کرد.

مزیت‌ها و معایب طراحی سایت ارزان

مزیت‌ها و معایب طراحی سایت ارزان

یکی از اولین و مهم‌ترین مزیت‌های استفاده از روش طراحی سایت ارزان را باید هزینه بسیار پایین در طراحی و نگهداری آن عنوان کرد. راه‌اندازی سریع و فوری سایت از دیگر مزیت‌های این روش است که نقش مهمی در سرعت توسعه کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ ایفا می‌کند. به‌عنوان نمونه برای راه‌اندازی یک سایت ارزان فروشگاهی یا یک سایت ارزان شرکتی می‌توان در عرض ۲ تا ۳ روز اقدام کرده و این سایت‌ها را راه‌اندازی کرد.

استفاده از این روش تقریباً هیچ‌گونه نقش و ایراد فنی سطحی نخواهند داشت؛ چراکه تا به امروز کسب‌وکارهای بسیار زیادی از آن استفاده کرده‌اند. در این سال‌ها که کسب‌وکارهای مختلفی از این روش بهره برده‌اند تمام این نقص‌ها و ایرادهای اولیه رفع شده است و در بروزرسانی‌های آینده نیز همه مشکلات احتمالی رفع خواهد شد. تجربه و سابقه نشان داده است که سیستم‌های مدیریت محتوا بسیار قدرتمند و ایمن هستند.

سیستم‌های مدیریت محتوا امکانات بسیار زیادی را در اختیار مخاطبان و مشتریان قرار می‌دهند که استفاده از هر یک از این موارد نقش مهمی در توسعه کمی و کیفی سایت خواهد داشت. نکته مهمی که در رابطه ‌با استفاده از این روش برای طراحی سایت ارزان وجود دارد خدمات موجود برای آن است. بسیاری از شرکت‌های طراحی سایت خدمات گسترده و بی‌نظیری در زمینه طراحی و توسعه سایت‌های آماده ارائه می‌کنند که می‌توان از آن بهره برد.

مزیت‌ها و معایب طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت به روش اختصاصی دیگر روش طراحی سایت است که نقش مهمی در زمینه توسعه کسب‌وکارهای اینترنتی داشته و دارد. این روش بسیار تخصصی است و ارائه این خدمات به مشتریان نیازمند دانش تخصصی بسیار بالایی در زمینه برنامه‌نویسی و توسعه نرم‌افزارهای سطح وب است. در این روش طراحی قالب و ظاهر سایت کاملاً اختصاصی برای کسب‌وکار شما خواهد بود و برای مخاطبان سایت شما تازگی خواهد داشت.

از دیگر مزیت‌های این نوع از سایت‌ها امنیت بالا و سرعت بسیار زیاد است. این سایت به علت طراحی اختصاصی برای کسب‌وکار شما از لحاظ کارایی و زیبایی بسیار مؤثر خواهد بود. توسعه کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ نیازمند سرمایه‌گذاری است و سرمایه‌گذاری در زمینه طراحی سایت تخصصی نمونه‌ای از این موارد است. امروزه هک‌شدن و ایجاد اختلال در امنیت سایت‌ها مشکلات زیادی را برای سایت‌ها ایجاد می‌کند که باید به آن دقت داشت.

استفاده از خدمات طراحی سایت ارزان نمی‌تواند امنیت سایت‌های اینترنتی را تضمین کند؛ اما استفاده از روش طراحی سایت تخصصی می‌تواند نقش مؤثری در افزایش امنیت سایت‌ها داشته باشد. نکته مهم دیگری که استفاده از روش طراحی سایت تخصصی را جذاب می‌کند عدم وجود محدودیت در توسعه سایت است. در ادامه مسیر می‌توانید تقریباً هر نوع امکاناتی را به سایت خود اضافه کرده و از مزایای آن بهره‌مند شوید.

قیمت طراحی سایت ارزان

قیمت طراحی سایت ارزان

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های ذهنی کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ در زمینه طراحی سایت هزینه‌های آن است. همان‌طور که قبل‌تر نیز گفتیم هزینه طراحی سایت در روش استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوا بسیار پایین‌تر از هزینه طراحی سایت‌های تخصصی است. با توجه‌به گسترده بودن ارائه این خدمات نمی‌توان قیمت یکسانی را برای همه این موارد عنوان کرد؛ اما در نهایت روش‌هایی برای اطلاع از این قیمت‌ها وجود دارد.

یکی از بهترین روش‌های اطلاع از قیمت طراحی سایت ارزان را می‌توان برقراری ارتباط مستقیم با شرکت ارائه‌کننده این خدمات عنوان کرد. در این روش با توجه‌ به نیاز مشتریان به امکانات سایت‌ها می‌توان مشخص کرد که هزینه طراحی، راه‌اندازی و نگهداری سایت‌ها چقدر خواهد بود. سایت‌های اینترنتی سرمایه‌گذاری بسیار ارزشمندی محسوب می‌شوند که می‌توان با استفاده از آنها آینده کسب‌وکارها را تضمین کرد.

قیمت طراحی سایت ارزان به عوامل زیادی بستگی دارد که یکی از مهم‌ترین این موارد میزان تخصص و سابقه شرکت یا مجموعه‌ای است که ارائه‌کننده خدمات به شما است. سابقه و نمونه کارهای این شرکت‌ها نقش بسیار مهمی در قیمت‌گذاری طراحی و توسعه سایت‌های ارزان یا تخصصی دارد. در کنار این موارد توجه به‌سرعت و کیفیت تحویل پروژه نیز از اهمیت بالایی برخوردار است که باید به آن توجه داشت.

سخن پایانی

روش‌های مختلفی برای طراحی سایت وجود دارد که می‌توان از آن بهره برد. در این مقاله روش‌های طراحی سایت ارزان و روش‌های طراحی سایت اختصاصی را بررسی کردیم. هزینه‌های طراحی و توسعه سایت در این روش‌ها در کنار مزیت‌ها و معایب آنها برسی شد تا در تصمیم‌گیری مصرف‌کنندگان ایفای نقش کند. استفاده از خدمات طراحی سایت در کنار توجه به مدیریت سایت نقش مؤثری در توسعه کسب‌وکارها خواهد داشت.

برچسب ها: بدون برچسب

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *